Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Borçka Karagöl Tabiat Parkı
Aktiviteler

Borçka Karagöl Tabiat Parkı

Artvin’de :   Borçka Karagöl Tabiat Parkı

Doğu Karadeniz’in cennet  gölü olarak nitelendirdiğimiz Karagöl, Artvin‘in Borçka ilçesi sınırlarında, yemyeşil dokusu, zengin yaban hayatı ve bitki çeşitliliği ile Türkiye‘nin en bakir doğal güzelliklerinden biridir.

Bölgemizdeki en önemli turistik ve Doğu Karadeniz gezilerinin vazgeçilmez noktası olan Borçka Karagöl  Yemyeşil doğası, tertemiz suyu ve içinde özgürce yüzen balıkları insana huzur veriyor. Doğaseverlerin cennetten bir köşe diye betimlediği göl zengin bitki örtüsü ile göz kamaştırıyor ve doğası ile hayranlık uyandırıyor.

Gölün üzerindeki fotojenik  iskeleye çıkıp; panoramik olarak gölü seyrederken, alacağınız huzur doğru yere gelmişim ben dedirtiyor.Karagöl’de kurulan yürüyüş parkurları sayesinde göl kıyısında yukarıdan akan şelaleye yürüyüp bir ağacın altında soluklanabilir ve muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Yolu Doğu Karadeniz’e düşenlere ve konaklama olarak bizi tercih eden misafirlerimize  mutlaka  Borçka Karagöl’e uğramalarını tavsiye ediyoruz.

Borçka Karagöl Tabiat Parkı tesisimize 1 saat 30 dk mesafededir.

  • Borçka Karagöl Tabiat Parkı (80,0 km) 1 saat 30 dk
REZERVASYON