Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Organizasyonlar

Rize Kır Düğünü

Babalık Doğal Yaşam Konağı, doğal güzellikleri ve otantik Kır Düğünü konseptiyle en mutlu anlarınıza ev sahipliği yapabilir. Özellikle doğa sever bir çiftseniz mavinin ve yeşilin tüm tonlarıyla kucaklaşan otantik bir vadide, doğanın içerisinde kendine özgü Karadeniz Mimarisini yansıtan Babalık Doğal Yaşam Konağı, en özel günlerini farklı bir konsept ile yaşamak isteyen çiftlerimiz için Kır Düğünü ve toplu organizasyonlara kapılarını açıyor.

Son dönemlerde sıkça tercih edilen kır düğünleri, yeşillikler arasında çiçeklerle donatılmış tarihi konakta eşsiz doğası ve geniş bahçe alanlarıyla davetlilerini bekliyor.


Devamını Oku
Organizasyonlar

Nişan

Evliliğe ilk ve en heyecanlı adımı atmak isteyenler için yeşillikler arasında çiçeklerle donatılmış tarihi konağımız eşsiz doğası ve geniş bahçe alanlarıyla Nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Konağımız 100-150 kişilik davetlinin ağırlanabileceği butik bir mekanda kaliteli hizmet arayan özellikle de Kır Nişanı isteyen çiftler için kendine has bahçe konsepti ve mimari özellikleri sayesinde genç çiftlerin hayallerini süsleyen Babalık Doğal Yaşam Konağı size kalıcı ve unutulmaz hatıralar yaşatacak.


Devamını Oku
Organizasyonlar

Davet

Babalık Doğal Yaşam Konağı, misafirlerimiz için toplu davet organizasyonlarına kapılarını açıyor.
Konağımız eşsiz doğası ve geniş bahçe alanlarıyla unutulmaz davetlere ev sahipliği yapmaktadır. Son dönemlerde, özel ve toplu davetlere butik bir mekanda yeşillikler arasında çiçeklerle donatılmış tarihi konakta davet vermek isteyen misafirlerimizi bekliyor.


Devamını Oku
Organizasyonlar

Karadeniz Yemekleri

Karadeniz’de Yemek

Kendine özgü karadenizin meşhur yemeklerini, muhteşem lezzetlerini tatmak ve kendine özgü mimarisi bulunan doğal güzelliklerine şahitlik etmek amacıyla Babalık Konağı olarak bizleri tercih edecek olan misafirlerimizin mutlaka tatması gereken Karadeniz yemekleri bulunmaktadır. Birçok toplumun birleşimiyle oluşmuş bu kültürden çıkan karadenizin yemekleri sınırlamak ve içlerinden en güzellerini seçmek, oldukça zorlayıcı olsa da genel manada karadeniz yemeği olarak favorilerimiz bu şekildedir.


Devamını Oku
REZERVASYON