Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Organizasyonlar

Davet

Babalık Doğal Yaşam Konağı, misafirlerimiz için toplu davet organizasyonlarına kapılarını açıyor.
Konağımız eşsiz doğası ve geniş bahçe alanlarıyla unutulmaz davetlere ev sahipliği yapmaktadır. Son dönemlerde, özel ve toplu davetlere butik bir mekanda yeşillikler arasında çiçeklerle donatılmış tarihi konakta davet vermek isteyen misafirlerimizi bekliyor.

Konağımız 100-150 kişilik davetlinin ağırlanabileceği şekilde hizmet vermektedir.
Tesisimiz merkezi konumda bulunup sahile 700 metre mesafededir. Rize il ve ilçelere kolay ulaşımından dolayı bizi tercih eden misafirlerimiz için pek çok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.

Toplu davet vermek isteyen ve sonrasında konaklamak isteyen misafirlerimize konaklama hizmeti de verilmektedir.
Görkemli ve bütün davetlileri kendine hayran bırakacak bir Davet organizasyonu için yapmanız gereken bizimle ileşime geçmek.

REZERVASYON