Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Babalık Doğal Yaşam Konağı'nda Balayı

Karadeniz Balayı Oteli

Evlendiniz ve hayatınızın en özel yolculuğuna çıktınız...

Şimdi ise sırada baş başa çıkılacak o eşsiz tatil var. Rize’nin Fındıklı ilçesinde yer alan Babalık Doğal Yaşam Konağı , evliliğe adım attığınız en özel günleri tatlı birer anıya dönüştürmek, Karadenizin en romantik balayı tatilini kartpostal manzaralar eşliğinde yaşatmak , leziz yemekler tatmak, zengin tarihi ve kültürünü deneyimlemek, mutluluğunuzu güzel bir tatille başlatmak için balayı çiftlerimizi bekliyor.

Babalık Doğal Yaşam Konağı, sakinliği ve huzuru doğanın içerisinde arayanlar için tarihi dolmataş konakta ahşap çam kokulu odalarda konaklayabileceğiniz otantik eşsiz doğası ile unutulmaz bir balayı tatiline ev sahipliği yapıyor.

Babalık Konağı olarak otelimize adım attığınız andan çıkış anınıza kadar tüm anlarınızı unutulmaz kılacak her türlü ayrıntıyı sizler için düşündük. Birbirinden özel odalarımız balayınızı mükemmel kılmak için özenle tasarlandı. Özel tasarım balayı odalarımız ve süslemelerimizle keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyoruz.

Sabahları doğanın kalbinde kuş sesleriyle uyanıp  tarihi serenderin altında yöresel organik serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayıp, her gün Karadeniz’in ve doğanın ayrı güzelliklerini gezip ruhunuzu dinlendirdikten sonra, balayı çiftlerimize hazırlayacağımız özel akşam yemeği konsepti ve konağımızın kendine özgü yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine ulaşacak, Babalık Konağı’nda romantik ve aşk dolu bir balayı geçireksiniz.

Unutmayın özel anlar özenli mekanlar ister…

Tesisimiz içerisinde yapabileceğiniz aktivitelere buradan erişebilirsiniz.

Aktiviteler kısmından bölgemizde bulunan en önemli turizm bölgelerini ziyaret edebilir, adrenalin dolu etkinliklere katılarak doyasıya gezip eğlenebilirsiniz.

Tesisimiz konum ve ulaşım olarak Rize ve Artvin’in il ve ilçelere merkezi konumdadır.

Sahile 700 m , Fındıklı ilçe merkezine 10 dk , Rize-Artvin Havaalanı’na 25 dk uzaklıktadır.

REZERVASYON