Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Babalık Doğal Yaşam Konağı'nda Deniz ve Plaj

Rize Plajı

Fındıklı/Sümer Köyü ;   Sümer Yalı Plajı

Babalık Doğal Yaşam Konağı kendi tesisleri bünyesinde serinlemek isteyen misafirler için  tesislerimize  (700 m) mesafede  olan  Sümer Yalı plajında tesisimize ait liman evi bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz denize sıfır konumda bulunan liman evini kullanarak plajda denize girebilir,  sevdiklerinizle beraber doyasıya deniz,kum ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sümer Yalı plajı huzurlu, sakin, ve tertemiz suyu ile özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir.Liman evinde  misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak mutfak, duş, wc ve soyunma kabini mevcuttur. 

Denize sıfır konumda bulunan liman evimiz tesislerimize 700 m mesafedir.

Rize/Fındıklı ilçesinde tesislerimize merkezi konumda bulunan popüler ve trend olan alternatif  iki beach daha bulunmaktadır.Dileyen misafirlerimiz buradaki plajları da ziyaret edebilir.

  • Fındıklı/ Sümer Yalı Plajı - (700 m)

 

  • Fındıklı/ Kıyıcık Beach - (5,0 km) 5 dk

 

  • Fındıklı/ Viçe Beach - (9,0 km) 10 dk
REZERVASYON