Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Adres

Sümer Köyü Yalı Mahallesi No:48, 53740 Fındıklı / Rize / Türkiye

Babalık Doğal Yaşam Konağı Havalimanı Mesafesi

Nasıl Giderim?

Tesisimize gelecek olan misafirlerimiz Rize-Artvin Havalimanı & Trabzon Havalimanın’dan indikten sonra özel araç ve ya Rize/Fındıklı Havaş dolmuşlarına binerek Sümer Yalı mevkinde inebilir, tesislerimize yürüyerek 10 dk ulaşabilirler.

Tesisimiz sahile 700 m mesafededir.

Havalimanına Uzaklığı

Rize-Artvin Havalimanı (35 km) 25 dk

Trabzon Havalimanı (130 km) 1 saat 30 dk

Merkeze Uzaklık

Rize/Fındıklı Merkez- (7,0 km) 10 dk

Rize Merkez– (65 km) 30 dk

Plaj & Sahil

Plaj-Sahil - 700 m

Tesisimiz konum ve ulaşım olarak Rize ve Artvin’in il ve ilçelere merkezi yakınlıkta bulunmasından dolayı Karadeniz’in en önemli turizm bölgelerine tarihi mekanlarına, yaylalara, vadilere, tabiat parklarına, göllere, tarihi köprü ve eşsiz şelalere tanıklık etmektedir.

 

Bölgedeki Önemli Turizm ve Gezi Noktaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Aktiviteleri İncele

İletişim Formu


REZERVASYON