Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Treking ve Dağcılık
Aktiviteler

Treking ve Dağcılık

Zirve Treking

Konağın içerisinden kuş sesleriyle yürüyerek tepeye doğru patika yollardan çıkacağınız dağların arasında vadileri, kanyonları, akarsuları bulunduran temiz hava ve bol oksijen isteyenler için ciddi efor sarfederek 45 dk sürecek bir treking yolundan oluşuyor.

Zorlu ve bir o kadar eğlenceli olan parkurun doruk noktasına ulaştığınızda kendinizi doğanın kalbinde çamların arasında zirvede  bulacaksınız.Burada muhteşem kareler yakalayıp eşsiz manzaranın güzelliklerini objektifinize alabilir, denizi seyredebilirsiniz.

Doğal Yaşam Treking

Konağın içerisinden dereyi takip ederek denize ulaşacağınız çocuklarında rahatça yürüyebileceği parkurumuz 20 dk sürmektedir. Su ve kuş sesleriyle harmanlanan köyümüzün güzelliklerini fotoğraf kareleri  ile taçlandırabilirsiniz.Varış noktasında Sümer Yalı Plajına ulaşıp plajda güneşlenebilir ve denizde yüzebilirsiniz.

REZERVASYON