Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Organizasyonlar

Nişan

Evliliğe ilk ve en heyecanlı adımı atmak isteyenler için yeşillikler arasında çiçeklerle donatılmış tarihi konağımız eşsiz doğası ve geniş bahçe alanlarıyla Nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Konağımız 100-150 kişilik davetlinin ağırlanabileceği butik bir mekanda kaliteli hizmet arayan özellikle de Kır Nişanı isteyen çiftler için kendine has bahçe konsepti ve mimari özellikleri sayesinde genç çiftlerin hayallerini süsleyen Babalık Doğal Yaşam Konağı size kalıcı ve unutulmaz hatıralar yaşatacak.

Tesisimiz merkezi konumda bulunup sahile 700 metre mesafededir. Rize il ve ilçelere kolay ulaşımından dolayı bizi tercih eden misafirlerimiz için pek çok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.

Nişan merasimi sonrasında konaklamak isteyen misafirlerimize konaklama hizmeti de verilmektedir.
Görkemli ve bütün davetlileri kendine hayran bırakacak bir Nişan organizasyonu için yapmanız gereken bizimle ileşime geçmek.

REZERVASYON