Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Rafting
Aktiviteler

Rafting

Fırtına Vadisi'nde ;   Rafting

Bölgemizin en çok tercih edilen adrenalin ve heyecanını birlikte yaşayacağınız Rize'nin Fırtına Vadisi, doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile ünlü bir bölgedir. Aynı zamanda, adrenalin tutkunları için harika bir aktiviteye ev sahipliği yapar.Fırtına Deresi, zorlu suları, hızlı akıntıları ve muhteşem etaplarıyla manzaraları ile rafting severlerin vazgeçilmez rotalarından biridir.

Ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte yediden yetmişe, herkesin yapabileceği parkur Profesyonel rehberler eşliğinde Fırtına Deresi’nin eşsiz manzarası ve doğasına mutlaka tanık olmalısınız.

Bu eşsiz heyecanı yaşarken aynı zamanda Fırtına Vadisi’nin serin sularında serinleyebilr, yüzebilir ve doğanın harika ambiyansını keşfedebilirsiniz.

Tesisimizin merkezi bir konumda olmasından dolayı Fırtına Vadisi’ne 20 dk’da ulaşabilirsiniz.

  • Fırtına Vadisi (25,0 km) 20 dk
REZERVASYON