Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Zipline
Aktiviteler

Zipline

Fırtına Vadisi'nde; Zipline

Fırtına Vadisi’nin doğasının coşkulu manzaraları sunduğu, heyecanlı aktivite seçeneklerinden birisi de Ayder Yaylasın’da yaşayabileceğiniz en heyecanlı ve en keyifli deneyimlerden birisi de Zipline olacaktır. Her yaşa uygun bir aktivite olarak, günümüzde çokça tercih edilen bu aktiviteyi denemek için biraz adrenalini yükseltmek gerekiyor.

Zipline, çelik halatlar ve güvenlik kemerleri ile bağlı şekilde, kendinizi yüksek bir noktadan alçak bir noktaya doğru bıraktığınız, tamamen yer çekimi ve kendi ağırlığınız ile hareket ettiğiniz bir aktivitedir. 

Doğanın içinde, yemyeşil eşsiz manzaralara doğru bu aktiviteyi gerçekleştirmeniz kendinizi burada doğanın içinde salınırken hayal edebilir ve bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 

  • Fırtına Vadisi (25,0 km) 20 dk
REZERVASYON