Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Organizasyonlar

Rize Kır Düğünü

Babalık Doğal Yaşam Konağı, doğal güzellikleri ve otantik Kır Düğünü konseptiyle en mutlu anlarınıza ev sahipliği yapabilir. Özellikle doğa sever bir çiftseniz mavinin ve yeşilin tüm tonlarıyla kucaklaşan otantik bir vadide, doğanın içerisinde kendine özgü Karadeniz Mimarisini yansıtan Babalık Doğal Yaşam Konağı, en özel günlerini farklı bir konsept ile yaşamak isteyen çiftlerimiz için Kır Düğünü ve toplu organizasyonlara kapılarını açıyor.

Son dönemlerde sıkça tercih edilen kır düğünleri, yeşillikler arasında çiçeklerle donatılmış tarihi konakta eşsiz doğası ve geniş bahçe alanlarıyla davetlilerini bekliyor.


Butik bir düğün hayal eden, sade ve şıklık arayan çiftlerimiz konseptiniz Kır Düğünü ise yeşil ve mavinin eşsiz uyumunu tarihi konağımızda yakalayıp muhteşem bir düğüne imza atabilirsiniz.

Konağımız 100-150 kişilik davetlinin ağırlanabileceği şekilde hizmet vermektedir.

Ekibimiz organizasyon tarihinde sizin tercihiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda belirlemiş olduğunuz düğün konsepti için hazırlıkları başlatıyor. Belirlediğiniz tarih ve saatte her şey hazır ve eksiksiz şekilde sizi karşılıyor. Hayalinizdeki Kır Düğünü’nü gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konağımızda düğün, nişan, balo, davet, yemek vb. toplu organizasyonlar yapılmaktadır.

Organizasyonların sonrasında konaklamak isteyen misafirlerimize konaklama hizmeti de verilmektedir.

Tarihi dolmataş konakta ahşap çam kokulu odalarda uzaktan gelen misafirlerimizin konaklayabileceği, doğayla bütünleşebildiğiniz bu yemyeşil vadide geçireceğiniz bir hafta sonu düğünü ve sonrasındaki tatili bir ömür sürecek güzel hatıralara dönüştürebilirsiniz.

Tesisimiz merkezi konumda bulunmakta olup il ve ilçelere kolay ulaşımından dolayı pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Babalık Doğal Yaşam Konağı, Rize’nin Fındıklı ilçesi Sümer Yalı Köyü’nde bulunmaktadır.

Sahile 700 metre mesafede olan konağımız Fındıklı ilçe merkezine 10 dakika, Artvin ve Rize’de bulunan komşu ilçelerimize de çok yakın konumdadır.
Rize-Artvin havaalanı tesisimize 25 dakika uzaklıktadır.

REZERVASYON