Hakkımızda

Doğanın içinde sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirmek, şehrin kirliliğinden, gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak, doğayı ve huzuru yaşayarak doğal bir ortam hayal etmek isterseniz doğru yerdesiniz… Babalık Doğal Yaşam Konağı aslında hepimizin özlediği doğallığı, huzuru ve samimiyeti hissettiğimiz köy evi gibidir. Ocakta hep çay vardır, aynı ateşin başında hep beraber yer, içer, muhabbet ederiz. Şehirde rengini unuttuğumuz gökyüzünü paylaşır, yıldızların aydınlattığı gecede eğlenerek dinleniriz.

Babalık Doğal Yaşam Konağı

Rize Kahvaltı

Yöresel Organik Köy Kahvaltısı

Güne mutlu ve enerjik başlamanın ilk ve en önemli şartı hiç kuşkusuz kahvaltıdır.

Babalık Doğal Yaşam Konağı Karadeniz’in temiz havası ve eşsiz doğası içerisinde güne organik ve taze lezzetlerle başlangıç yapmak isteyen misafirlerimize, yöresel serpme köy kahvaltısı hizmeti vermektedir.

Tesislerimizde sağlıklı, yerel ve organik ürünler yetiştirilir. Sebzelerimizi kendi bahçemizde yetiştirirken, bir kısmını ise köyümüzde organik olarak yetiştiren yerel üreticilerden alırız. Böylelikle tarımsal ilaçlar ile temas etmeyen sağlıklı ve doğal ürünler servis ederiz.

Yöresel köy kahvaltımızda neler var, gelin birlikte bakalım..

Karadeniz mutfağına özgü olan muhlama, kavurmalı yumurta, meşhur kolot peyniri, taze köy ekmeği, köy tereyağı, fındık ezmesi, ev yapımı meyve reçelleri, yörede yetiştirilen taptaze yeşillikler ve enfes Anzer balı ve daha pek çok lezzet ile donatılmış masalarda doğanın kalbinde unutamayacağınız bir köy kahvaltısı yapacaksınız.

Tabi ki bölgemizin meşhur Rize çayını unutmuyoruz. Sahilde bulunan çay fabrikasından aldığımız ve sizlere özel olarak demlenen yüksek kalite taze çayın kokusunu ve lezzetini hiç unutmayacaksınız.

Göz dolduran köy kahvaltısı için misafirlerimizi bekliyoruz.

 

REZERVASYON